Tácek servírovací

Neohodnoceno

Servírovací tácek vyrobený z redřeva, tedy nepotřebných zbytků starého dřeva, které by skončilo v ohni. Všechny naše dřevěné výrobky tvoříme z takového dřeva, abychom šetřili naši Planetu a zachraňovali lesy. 

Jak kdysi řekla Marilyn Monroe - "Nedokonalost je krása, šílenství je genialita, a je lepší být dokonale směšný, než absolutně nudný." ♥

Jeho využití je široké. Můžete jej použít jako podos nebo jako servírovací tácek při Vašem oblíbeném venkovním grilování, či domácí odpolední kávě.

Jako většina našich výrobků z redřeva, i servírovací tácek s se vyznačuje venkovským stylem. Dokonale se hodí k bedýnce, se kterou společně doladí Váš balkón, terasu či zahradu ♥

390 Kč
Skladem

Rozměry:

šířka 23 cm

délka 37 cm

Dekorace dodáváme čistě přírodní, proto jsou určeny do interiéru. Pokud byste chtěli mít dekorace venku, je potřeba je ošetřit příslušnými prostředky, které je ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jejich životnost (mořidlo, lazura, vodní lak...).  

Každou dekoraci si také můžete pomalovat, sami, nebo třeba se svými dětmi a vytvořit si tak jedinečný, originální doplněk Vašeho domova. 

Kód Kód: 1007
Kategorie: Bedýnky a podnosy