Prkénko servírovací

Neohodnoceno

Servírovací prkénko vyrobené z redřeva, tedy nepotřebných zbytků starého dřeva, které by skončilo v ohni. Všechny naše dřevěné výrobky tvoříme z takového dřeva, abychom šetřili naši Planetu a zachraňovali lesy. 

Jak kdysi řekla Marilyn Monroe - "Nedokonalost je krása, šílenství je genialita, a je lepší být dokonale směšný, než absolutně nudný." ♥

Jeho využití je široké. Můžete jej použít jako podos nebo jako servírovací prkénko při Vašem oblíbeném venkovním grilování, či domácí odpolední svačině. 

Jako většina našich výrobků z redřeva, i servírovací prkénko se vyznačuje venkovským stylem. Dokonale se hodí k bedýnce, se kterou společně doladí Váš balkón, terasu či zahradu ♥

450 Kč
Skladem

 

Dekorace dodáváme čistě přírodní, proto jsou určeny do interiéru. Pokud byste chtěli mít dekorace venku, je potřeba je ošetřit příslušnými prostředky, které je ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jejich životnost (mořidlo, lazura, vodní lak...).  

Servírovací prkénko je rovněž možno ošetřit bio veganským olejem na dřevo s certifikací pro jeho nezávadnost pro styk s potravinami.

Kód Kód: 1025
Kategorie: Bedýnky a podnosy