Hvězdář

Kolekce Malý Hvězdář vznikla pro každého malého i velkého milovníka noční oblohy. Hvězdář obsahuje měsíc, tři hvězdičky a hvězdářský dalekohled. Záleží jen na Vás, jak si svoji vlastní malou noční oblohu umístíte. 

Říká se, že ve Vesmíru existuje řešení každého našeho problému. Stačí se jen otevřít novým možnostem a umožnit mu nám pomoci. 

Pohled na noční oblohu je pro většinu z nás uklidňující. Proč si nedopřát její malý kousek i ve dne, kdykoliv jen budeme mít náladu ♥

Stejně jako ostatní dřevěné dekorace, je i Hvězdář vyroben z nepotřebných kousků smrkového dřeva.  Využívat při práci takové dřevo znamená zachraňovat lesy a tím pomáhat šetřit naši Planetu, Matku Zemi. 

350 Kč
Skladem

Rozměry:

Dalekohled cca 33 cm

Hvězdy 4,5 cm

Měsíc 10 cm 

Dekorace dodáváme čistě přírodní, proto jsou určeny do interiéru. Pokud byste chtěli mít dekorace venku, je potřeba je ošetřit příslušnými prostředky, které je ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jejich životnost (mořidlo, lazura, vodní lak...).  

Každou dekoraci si také můžete pomalovat, sami, nebo třeba se svými dětmi a vytvořit si tak jedinečný, originální doplněk Vašeho domova. 

Každá naše dekorace je ručně vyráběný originál, takže se od sebe jednotlivé kousky mohou lišit. 

 

Kód Kód: 965
Kategorie: Dřevěné dekorace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení