Bedýnka

Bedýnka vyrobená z redřeva, tedy nepotřebných zbytků starého dřeva, které by skončilo v ohni. Všechny naše dřevěné výrobky tvoříme z takového dřeva, abychom šetřili naši Planetu a zachraňovali lesy. 

Naše laskavá bedýnka záměrně vzniká z takových prken. 

Jak kdysi řekla Marilyn Monroe - "Nedokonalost je krása, šílenství je genialita, a je lepší být dokonale směšný, než absolutně nudný." ♥

Její využití je široké. Můžete ji použít jako květináč na bylinky nebo jako servírovací tácek při Vašem oblíbeném venkovním grilování. 

Jako většina našich výrobků z redřeva, i bedýnka se vyznačuje venkovským stylem. Dokonale se hodí k podnosu, se kterým společně doladí Váš balkón, terasu či zahradu ♥

 

 

 

450 Kč
Skladem

Vnější rozměry:

šířka 18 cm

délka 33 cm

Vnitřní rozměry:

šířka 15 cm

délka 30 cm

Dekorace dodáváme čistě přírodní, proto jsou určeny do interiéru. Pokud byste chtěli mít dekorace venku, je potřeba je ošetřit příslušnými prostředky, které je ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jejich životnost (mořidlo, lazura, vodní lak...).  

Každou dekoraci si také můžete pomalovat, sami, nebo třeba se svými dětmi a vytvořit si tak jedinečný, originální doplněk Vašeho domova. 

Kód Kód: 956
Kategorie: DŘEVO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení