Anděl (cherub)

Pro každého z nás mají andělé svůj vlastní význam. Pro někoho jsou to bytosti sloužící jako poslové mezi lidmi a bohy, pro jiného hřejivá energie, kterou cítí, když potřebuje podporu. A tu občas potřebuje každý z nás.

Andělé nám pomáhají vidět souvislosti mezi tím, co prožíváme a tím, jaké postoje zaujímáme. Postoje k situacím v našem životě, i postoje k sobě samému. Pomáhají nám projít zkouškami, které jsou nevyhnutelné, abychom se posunuli dále. Pomáhají nás motivovat a ukazovat nám cestu k našim přáním, snům a cílům. Jsou tu stále s námi, připraveni nám pomoci kdykoli je o to požádáme. Dávejme si proto pozor na to, co si přejeme

Pro nás jsou Andělé ale také zdrojem inspirace. Stejně jako všechny ostatní dřevěné dekorace je vyroben z „redřeva“, tedy nepotřebných zbytků smrkového dřeva, které by jinak skončilo v ohni či na skládce.

 
390 Kč
Skladem

Dekorace dodáváme čistě přírodní, proto jsou určeny do interiéru. Pokud byste chtěli mít dekorace venku, je potřeba je ošetřit příslušnými prostředky, které je ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jejich životnost (mořidlo, lazura, vodní lak...).  

Každou dekoraci si také můžete pomalovat, sami, nebo třeba se svými dětmi a vytvořit si tak jedinečný, originální doplněk Vašeho domova. 

Kód Kód: 1082
Kategorie: DŘEVO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení